Evanmarket.ir

91030762 021 phone1.png

2023 All rights reserved. Designed by EvanMarket Team.

 

قیمت آمپول بیوتین بپانتن خارجی چقدر است؟

ریزش مو برای خانم‌ها و آقایان بسیار ناراحت کننده است. اکثر افراد راه‌های مختلفی را برای جلوگیری و درمان ریزش مو انجام داده اند، که یا جوابگوی نیاز آنها بوده است یا خیر؟ اگر شما نیز از ریزش مو رنج میبرید و به دنبال دارو و درمان‌های مختلف نزد پزشکان متخصص پوست و موی زیادی رفته اید. احتمالا نام آمپول بیوتین و بپانتن به گوش شما خورده است. در این مطلب قصد داریم به صورت ویژه درباره فواید؛ عوارض؛ و نحوه استفاده و همچنین قیمت آمپول بیوتین بپانتین صحبت کنیم.

 تماس جهت مشاوره رایگان سفارش آمپول بیوتین بپانتین: 09308500559

آمپول بپانتن چیست؟

آمپول بپانتن B5 یا دکسپانتنول در واقع یک مشتق الکل از اسید پانتوتنیک است. بپانتن یکی از ویتامین‌های موجود در ب کمپلکس است. و به عنوان یک جز ضروری در اپیتلیوم با عملکرد طبیعی میباشد.

اسید پانتوتنیک یک جزء ضروری از کوانزیم A است. و به عنوان یک کوفاکتور مهم در بسیاری از واکنش‌های آنزیمی عمل میکند. این واکنش‌های آنزیمی برای متابولیسم پروتئین در اپیتلیوم مهم و ضروری هستند. برای تشکیل اسید پانتوتنیک لازم است تا دکسپانتنول به صورت آنزیمی شکافته شود. بپانتن باعث حفظ سلامت پوست؛ مو و بینایی شده و به عملکرد صحیح دستگاه گوارش کمک میکند. از دیگر وظایف بپانتن بهبود عملکرد سیستم عصبی و کبد و همچنین ساخت هورمون‌های جنسی و هورمون‌های مرتبط با استرس است. این ویتامین به افزایش حجم مو و درخشندگی بیشتر آنها نیز کمک کرده و مانع نازک شدن موها میشود.

در مصارف آرایشی و بهداشتی از بپانتن(دکسپانتنول) به دلیل نفوذ عالی و غلظت بالا استفاده میشود. شما میتوانید پماد و لوسیون و شامپو‌های حاوی دکسپانتنول را برای درمان بیماری‌های پوستی؛ خارش؛ و جلوگیری از ریزش مو خریداری فرمایید.

آمپول bepanthen 500
آمپول bepanthen 500

 تماس جهت مشاوره رایگان سفارش آمپول بیوتین بپانتین: 09308500559


آمپول بیوتین یا قرص بیوتین چیست؟

بیوتین یا ویتامین B7 (یا H مخفف واژه انگلیسی (Hair به معنای مو است. از آنجایی که بیتین یکی از بهترین تقویت کننده‌های مو شناخته میشود، به این نام نامگذاری شده است. بیوتین در بدن به عنوان یک کوفاکتور مهم برای 5 کربوکسیلاز ضروری بدن عمل میکند. کاتالیزور در بدن مراحل متابولیس اسیدهای چرب؛ گلوکز؛ و اسیدهای آمینه را کاتالیز کرده و به عنوان یک عامل مهم در تغییرات هیستون، تنظیم ژن و سیگنال دهی سلولی نقش دارد. کمبود بیوتین باعث ریزش مو و مشکلات پوستی در فرد میشود. بیوتین در ترکیبات اصلی بسیاری از محصولات آرایشی و بهداشتی نیز دیده میشود.

 

 تماس جهت مشاوره رایگان سفارش آمپول بیوتین بپانتین: 09308500559

قرص بیوتین

 تماس جهت مشاوره رایگان سفارش آمپول بیوتین بپانتین: 09308500559

 

آمپول بیوتین بپانتین معجزه ی علم پزشکی !

آمپول بیوتین و بپانتین هردو ترکیباتی را برای مو و ناخن شما فراهم میکنند تا آنها را از شکنندگی؛ شکاف خوردن و ریزش مو حفظ کنند. یکی از روش‌های درمان ریزش مو و رشد مجدد ناخن استفاده از آمپول بیوتین و بپانتن در کنار یکدیگر است. آمپول بیوتین و بپانتین 2 داروی مجزا هستند؛ که به همراه یکدیگر تزریق میشوند. هریک از این داروها مواد مورد نیاز بدن را تامین نموده و از ریزش مو جلوگیری میکند. علاوه براین باعث رشد بیشتر و افزایش سلامت مو نیز خواهد شد. در این بخش به ترکیبات و نحوه عملکرد هر دارو نگاهی می اندازیم.

عکس آمپول بیوتین و بپانتین

 تماس جهت مشاوره رایگان : 09308500559

 

 

بیوتین، پایه کراتین و پروتئین اصلی تشکیل دهنده مو؛ پوست و ناخن است. درواقع بیوتین به عنوان یک مکمل غذایی مهم برای درمان ریزش مو؛ ناخن؛ حتی درمان برخی عفونت‌ها؛ دیابت؛ نوروپاتی محیطی و همچنین درمان کلسترول بالا عمل میکند.

عکس امپول بیوتین

بدن به طور طبیعی بیوتین را از زرده تخم مرغ، گوشت ارگانیک؛ ماهی؛ آجیل و دانه‌ها؛ جگر؛ موز؛ قارچ؛ سویا؛ حبوبات؛ اسفناج؛ گل کلم دریافت میکند.

پزشکان در دوره بارداری؛ و دوران همودیالیز و دیالیز صفاقی نیز مصرف بیوتین را تجویز میکنند.

 تماس جهت مشاوره رایگان سفارش آمپول بیوتین بپانتین: 09308500559

بیوتین به شما کمک میکند تا پروتئین؛ کربوهیدرات و چربی رژیم غذایی را به انرژی تبدیل کنید. همچنین وجود بیوتین کافی در بدن باعث میشود تا سیگنال‌های ارسال شده توسط سلول و فعالیت ژن‌ها نیز تنظیم شوند.

امپول بیوتین بپانتن عکس

کمبود بیوتین در بدن باعث:

 • خشکی چشم

 • ترک خوردگی دهان

 • افسردگی

 • شکنندگی مو

 • بی حالی

 • تشنج

 • احساس سوزش در دست و پا

 • حالت تهوع

 • بثورات قرمز روی پوست صورت

 • کاهش اشتها

 • تغییرات در دستگاه روده

 • پوست خشک و پوسته پوسته

 • ناراحتی مکرر معده

 • بی خوابی

 • مشکل در راه رفتن

 • درد عضلانی

 • ریزش مو

 • خستگی مزمن

 • اختلالات ایمنی 

 تماس جهت مشاوره رایگان سفارش آمپول بیوتین بپانتین: 09308500559بیوتین برای تقویت مو

شرکت‌های تولید کننده آمپول بیوتین

آمپول بیوتین معمولا در بسته بندی‌های 6 عددی و 5 میلی گرمی تولید و عرضه میشود. این تعداد برای مصرف 1 ماه و نیم کافی است. برای نتیجه گیری مطلوب تر با توجه به حجم ریزش بهتر است تا 2 دوره تزریق ادامه یابد.

شرکت‌های معتبر ارائه دهنده این محصول:

 • آمپول بیوتین 5 میلی گرمی بایر
 • آمپول بیوتین 5 میلی گرم پارس بهروزان جم
 • آمپول بیوتین 5 میلی گرم دارو پخش
 • آمپول بیوتین 5 میلی گرم بیاکتو اکتوورکو
 • و...

برای خرید آمپول بیوتین میتوانید از طریق وبسایت به صورت آنلاین اقدام فرمایید.

 تماس جهت مشاوره رایگان سفارش آمپول بیوتین بپانتین: 09308500559

آمپول بپانتن با دکسپانتنول چه فرقی دارد؟

آمپول بپانتن در واقع حاوی دکسپانتنول است. دکسپانتنول یک مشتق الکلی و پیش ساز از ویتامین B5 محسوب میشود. این ماده به کنترل و درمان ریزش مو؛ تسکین زخم و خارش (اگزما) و بهبود خون رسانی به ریشه مو و ضخیم سازی آنها کمک میکند. آمپول دکسپانتنول معمولا در کنار بیوتین برای درمان ریزش مو تجویز میشود.

آمپول بپانتن دکسپانتنول 500 میلی گرم

بهترین شرکت‌های ارائه دهنده این محصول:

 • آمپول بپانتن 250 میلی گرم بایر (6 آمپول در 2 میلی لیتر)

 • آمپول دکسپانتنول 500 میلی گرم در 2 میلی لیتر پارس بهروزان جم (6 آمپول 2 میلی لیتر)

 • آمپول ب-پانوکس (دکسپانتنول) اوکسین داروی وشت (6 آمپول 2 میلی لیتر)

 • آمپول دکسپانتنول 500 میلی گرم بپاکتو اکتوورکو

 • آمپول بپانتن دکسپانتنول 500 میلی گرم در 2 میلی لیتری داروپخش (5 آمپول 2 میلی لیتری)

برای خرید آمپول بپانتن میتوانید به صورت آنلاین اقدام فرمایید. 

 تماس جهت مشاوره رایگان سفارش آمپول بیوتین بپانتین: 09308500559

آمپول بیوتین ایرانی شرکت بیاکتو

آمپول بیوتین و بپانتین خارجی بهتره یا ایرانی؟

شرکت بایر اولین تولید کننده آمپول بیوتین و بپانتن محسوب میشود. امروزه سایر شرکت‌های ایرانی نیز با تلاش محققین و متخصصان این دو آمپول را با کیفیت بالا تولید میکنند. تاکنون تحقیقات علمی درباره میزان تاثیرگذاری برندهای متعدد صورت نگرفته است. از آنجایی که قیمت آمپول بیوتین و بپانتن خارجی بالاست؛ میتوانید از برند‌های ایرانی استفاده نمایید و در صورت عدم تاثیرگذاری از برندهای خارجی استفاده کنید.آمپول یا قرص بیوتین خارجی و ایرانی

دلایل کمبود بیوتین و بپانتن در بدن

عارضه جانبی برخی از داروها: مصرف برخی از داروهای آنتی بیوتیک و داروهای ضد تشنج باعث کاهش جذب برخی از ویتامین‌ها میشود. به علاوه مصرف آنتی بیوتیک‌ها باکتری‌های روده که بیوتین تولید میکنند را نیز از بین میبرند.

مشکلات ژنتیکی: برخی از اختلالات ژنتیکی میتواند باعث کاهش بیوتین در بدن شود. کمبود هولوکربوکسیلاز سنتتاز و کمبود انتقال بیوتین و فنیل کتونوری از مهمترین این مشکلات ژنتیکی به شمار میایند. این مورد در نوزادی و در بدو تولد با آزمایشات غربالگری مشخص میشود. در صورت بی توجهی در بزرگسالی منجر به مشکلات عصبی در فرد میشود.

مشکلات روده: برخی از بیماری‌های روده مثل کرون؛ کولیت باعث کاهش جذب مواد غذایی به بدن میشوند.

 تماس جهت مشاوره رایگان سفارش آمپول بیوتین بپانتین: 09308500559

تغذیه وریدی (IV): برخی از بیماران گوارشی و دارای مشکلات بلع و... باید مواد غذایی را از طریق لوله IV دریافت کنند. این کار باعث کاهش بیوتین در بدن میشود. پزشکان توصیه میکنند تا پیش از مصرف مجدد غذای جامد از مکمل بیوتین استفاده نمایند.

رژیم غذایی سخت و طولانی: رژیم‌های سخت و طولانی باعث کاهش دریافت ویتامین‌ها و مواد معدنی به بدن میشوند. برای داشتن رژیم غذایی سالم؛ بهتر است از پزشکان تغذیه برای رژیم خود کمک بگیرید. به علاوه مصرف مکمل‌های بیوتین را نیز میتوانید در رژیم خود بگنجانید.

کمبود بیوتینیداز: این مورد از اختلالات ارثی بسیار نادر است. اما میتواند در عملکرد بیوتین در بدن اختلالاتی وارد سازد. وجود این بیماری ارثی در افراد مبتلا؛ از جذب کلیه ویتامین‌های مورد نیاز بدن جلوگیری خواهد نمود.

آمپول یا قرص بیوتین بپانتین؛ کدامیک بهتر است؟

 

از آنجایی که ترکیبات موجود در قرص و آمپول هر دو یکی است. فرقی نمیکند که شما قرص یا آمپول بیوتین و بپانتن مصرف کنید. البته تزریق آمپول میتواند در مدت زمان کوتاهتری نتایج مثبت خود را نشان دهد. اگر شما نیز به دنبال راه حلی مطمئن و تضمینی برای پرپشت شدن و سلامت مو؛ ناخن و پوست خود هستید؛ اولین و بهترین گزینه برای شما استفاده از آمپول بیوتین و بپانتین میباشد. این داروها هردو محلول در آب بوده و به تقویت مو و جلوگیری از ریزش مو و افزایش رشد موهای شما کمک میکند. اگر ریزش موی شما بسیار شدید است و یا برای تقویت و رشد سریع موهای خود عجله دارید؛ بهتر است از آمپول به جای قرص استفاده کنید.

 تماس جهت مشاوره رایگان سفارش آمپول بیوتین بپانتین: 09308500559

آمپول بیوتین و بپانتن به تشخیص پزشک به یکی از این 3 روش تجویز میشوند:

 1. در 6 هفته و هر هفته 1 بار هردو آمپول

 2. در 6 هفته و 3 بار در هفته هر دو آمپول

 3. در ماه اول هر هفته 2 تزریق همزمان (بیوتین و بپانتن) و در ماه دوم و سوم 1 تزریق همزمان (بیوتین و بپانتن)

روش مصرف آمپول بیوتین و بپانتن

نکات مهم درباره مصرف آمپول بیوتین و بپانتن

 • به علت عملکرد این دو آمپول بهتر است هر دو آمپول بیوتین و بپانتن همزمان تزریق شوند.
 • بهتر است تزریق در روز انجام شود. تزریق شبانه موجب ایجاد اختلالات خواب و بی خوابی میشود.
 • به طور کلی این دو آمپول در یک دوره 6 هفته ای تا 3 ماهه تزریق میشوند. تشخیص این مورد برعهده پزشک است.
 • بهتر است آمپول بیوتین و بپانتن را به طور همزمان در بازو تزریق کنید.
 • بهترین دما برای نگهداری این دارو بین 20 تا 25 درجه سانتیگراد و به دور از گرما و رطوبت و نور خورشید است.
 • دارو را دور از دسترس کودکان نگهدارید.
 • در صورت گذشت تاریخ مصرف دارو برای انهدام آن را در سینک یا فاضلاب نریزید.
 • با مصرف این داروها عارضه جانبی خاصی مشاهده نشده است. در صورت مشاهده حساسیت و یا هر نوع تغییر در شکل پوست و یا وجود درد با مشاوره پزشک مصرف دارو را متوقف سازید.
 • شما میتوانید دو آمپول را با یکدیگر مخلوط نموده و در یک سرنگ تزریق نمایید. البته بهتر است 2 آمپول را به صورت جداگانه تزریق کنید.
 • در دوران بارداری و شیردهی با مشورت پزشک میتوانید این دارو را دریافت کنید.
 • مصرف آن برای کودکان با دستور پزشک مجاز است.

در صورت فراموشی یک دوز:

اگر تزریق یک دوز را فراموش نمودید باید به محض یادآوری آن را تزریق کنید. البته اگر کمتر از 10 روز به تزریق نوبت بعدی زمان باقی مانده است. از تزریق دوز فراموش شده صرف نظر نموده و دوز بعدی را در زمان مناسب دریافت کنید. نیازی به مصرف دوز اضافه برای جبران دوز فراموش شده وجود ندارد.

 تماس جهت مشاوره رایگان سفارش آمپول بیوتین بپانتین: 09308500559

چند روز طول میکشد تا دوباره موهای سر رشد نماید؟

میزان تاثیر این دارو با توجه به واکنش بدن و همچنین رژیم غذایی و میزان ذخایر بیوتین در بدن تعیین میشود. نتایج نشان میدهد با تزریق آمپول بیوتین و بپانتن نتایج آن بین 30 تا 90 روز قابل مشاهده است.

چرا بیوتین و بپانتن برای بدن حیاتی هستند؟

تزریق آمپول بیوتین و بپانتن به علت ویتامین رسانی به بدن باعث کراتینه شدن مو و همچنین بخشیدن ظاهری قوی تر و سالم تر به مو خواهد شد. وجود این دو ماده عالی استحکام موها را بهبود داده و مانع از ریزش موی سر میشود. به علت نقش پررنگ بیوتین و بپانتن در بهبود تجزیه اسیدهای آمینه و پروتئین و قند خون؛ این ماده به تکثیر بهتر سلول‌ها نیز کمک خواهد نمود. کمتر پیش میاید که بدن دچار فقدان بیوتین شود. چراکه باکتریهای مفیدی در معده وجود دارند که وظیفه تولید این ویتامین را برعهده دارند. البته مصرف آنتی بیوتیک‌ها به طور طولانی مدت میتواند در عملکرد این باکتریهای مفید تاثیرگذار باشد. در این صورت و با مشاهده علائم کاهش بیوتین مثل ریزش پوست سر؛ موخوره؛ شوره، خشکی پوست و سایر مشکلات گوارشی باید تحت نظر پزشک متخصص مکمل‌های درمانی مصرف نمایید.

آمپول بپانتن یکی از ویتامین‌های مهم است که در متابولیسم چربی‌ها و کربوهیدرات‌ها و همچنین تولید و تجزیه پروتئین‌ها نیز تاثیرگذار خواهد بود. کراتین موجود در بپانتن به رشد و تقویت مو و همچنین بهبود قعالیت آنزیم‌های مرتبط برای رشد و استحکام بهتر موها کمک میکند. ترکیب این ویتامین با ویتامین A نیز در تولید چربی‌های ساختاری (لیپیدها) موثر است. برخی از افراد از دکسپانتنول به صورت موضعی برای افزایش تکثیر فیبروبلاست در اپیتلیال شدن مجدد و بهبود زخم استفاده میکنند. از دیگر مصارف موضعی این ویتامین؛ استفاده به عنوان یک محافظ موضعی و مرطوب کننده ی دارای خواص ضد التهابی میباشد. دکسپانتنول یک مخلوط راسمیک حاوی هردو فرم دکستروتاتور دکسپانتنول و فرم چرخشی لووپانتنول میباشد. مهم ترین نشانه‌های کاهش بپانتن در بدن بی خوابی؛ کاهش رشد مو؛ تحریک پذیری؛ بی قراری و خستگی است.

 تماس جهت مشاوره رایگان سفارش آمپول بیوتین بپانتین: 09308500559

آیا بیوتین و بپانتن همان نوروبیون یا ب-کمپلکس است؟

آمپول نوروبیون شامل ویتامین‌های B1 و B6 و B12 است. و ب-کمپلکس شامل ویتامین‌های B1 و B2 و B3 و B6 و B12 است. بنابراین بیوتین B7 و بپانتن B5 در ترکیبات هیچ یک از این دو دارو مشاهده نمیشود.

مزایای آمپول بیوتین و بپانتین؟

 • آمپول بیوتین و بپانتن اگر در دوره و به صورت اصولی استفاده شود با تامین ویتامین‌هایB5 و B7 در بدن باعث استحکام رشد ناخن‌ها و پیشگیری از ضعیف شدن و شکنندگی ناخن‌ها میشود.
 • به علت تزریق عضلانی آمپول بیوتین و بپانتن تاثیرگذاری آن بسیار سریع تر از مصرف قرص است.
 • به علاوه با تامین اکسیژن و خونرسانی در رشد سلولی و سنتز اسیدهای چرب و هضم چربی باعث رشد بهتر مو خواهد شد.
 • بیوتین و بپانتن محلول در آب هستند. بنابراین مصرف آنها هیچگونه عارضه ای را برای بدن ایجاد نمیکند. این دو ویتامین به تولید پروتئین کراتین و کراتینه شدن مو‌ها نیز کمک میکند.
 • مصرف این دو آمپول به فرایند عبور دی اکسید کربن در بدن نیز کمک میکند.
 • به علت وجود بیوتین در برخی از روغن‌ها و مخلوط‌های طبیعی افراد برای رسیدن به نتیجه مطلوب؛ بیوتین را بر روی سر خود ماساژ میدهند.
 • آمپول بیوتین و بپانتن در رشد سلولی و سنتز اسیدهای چرب و هضم چربی موثر است.
 • این مواد نقش مهمی در فرایند ساخت غذا در بدن و تولید انرژی دارند.
 • به علت محلول در آب بودن این دو آمپول به راحتی به داخل پوست نفوذ میکند.
 • باعث کنترل سطح قند خون شده بنابراین برای افراد دیابتی نیز مفید است.
 • شکاف‌های موجود در پوست سر را پر میکند.
 • مصرف این دو آمپول با تاثیراتی که برروی آنزیم‌های تامین پروتئین دارند؛ به رشد و استحکام موها کمک میکند.
 • به علاوه باعث افزایش سرعت رشد مجدد موها شده و باعث تقویت فولیکول‌های مو خواهد شد.
 • تاثیر این دو آمپول از روغن‌ها و ماسک‌های طبیعی مو بیشتر است.
 • استفاده از این آمپول به درمان خشکی؛ زبری؛ پوسته پوسته شدن؛ خارش و تحریکات جزئی پوست نیز کمک میکند.

 تماس جهت مشاوره رایگان سفارش آمپول بیوتین بپانتین: 09308500559

آیا کمبود بیوتین و بپانتن برای بدن خطرناک است؟

تحقیقات نشان میدهد کمبود بیوتین و بپانتن در بدن باعث افزایش ترشح سیتوکین‌های پیش التهابی از DC میشود. این ویتامین‌ها به همراه سایر ویتامین‌های گروه B از عملکرد مغز محافظت میکنند. با استفاده از بیوتین مغز با کمک انتقال دهنده‌های عصبی و سیگنال‌های عصبی؛ میتواند سیستم عصبی را فعال نگهدارد. بنابراین کمبود بیوتین و بپانتن میتواند برروی حافظه و فعالیت مغزی تاثیرگذار بوده و باعث ایجاد اختلالات شناختی و عصبی در بیمار میشود.

از آنجایی که بیوتین یکی از اصلی ترین ویتامین‌ها در سلامت مو شناخته میشود؛ کاهش آن طبیعتا میتواند آسیب‌های زیادی به مو رسانده و باعث شکنندگی و ریزش مو‌ها شود. این ویتامین به صورت عضلانی (آمپول) و قرص قابل استفاده است. البته تزریق آن به صورت عضلانی میتواند تاثیر بهتر و سریعتری برروی بدن بگذارد. مصرف این ویتامین میتواند از ریزش مو به سرعت پیشگیری کرده و با تقویت فولیکولهای مو؛ و تحریک سلولهای مو در کنار PRP یا پلاسمای غنی از پلاکت پوست سر؛ باعث رشد بهتر و سریع موهای از دست رفته شود.

با تغذیه سالم بدن به طور طبیعی بیوتین کافی دریافت میکند. تحقیقات نشان میدهد که مصرف مکمل‌های بیوتین میتواند در کنترل قند خون و بهبود رشد و سلامت پوست؛ مو و ناخن موثر باشد. پزشکان معمولا برای مادران باردار مصرف مکمل‌های بیوتین را توصیه میکنند. تا سلامت نوزادان را تضمین کنند. بیوتین علاوه بر قرص و آمپول عضلانی، برای جوان سازی مو به پوست سر نیز تزریق میشود.

 تماس جهت مشاوره رایگان سفارش آمپول بیوتین بپانتین: 09308500559

آیا مصرف آمپول بیوتین و بپانتن باعث چاقی میشود؟

بیوتین و بپانتین به متابولیسم چربی و کربوهیدرات در بدن کمک میکند. از این رو به بهبود سوخت و ساز بدن کمک نموده و باعث چاقی نمیشود. البته مصرف ویتامین‌ها باعث افزایش اشتها میشود. از این رو در دوره‌های رژیم و لاغری بهتر است با احتیاط و تحت نظر پزشک مصرف میشود.

زنان باردار میتوانند از بیوتین استفاده کنند؟

کمبود بیوتین در زنان باردار موجب ریزش مو؛ نازک شدن مو؛ تغییرات پوستی مثل بثورات و پوسته پوسته شدن و قرمزی در اطرف منافذ بدن؛ تغییرات عصبی؛ تغییرات در ناخن و ناخن شکننده میشود. استفاده از بیوتین در دوران بارداری مجاز است. از آنجایی که بیوتین از بدن مادر به جنین انتقال میابد؛ استفاده از مکمل‌های بیوتین از کاهش بیوتین در بدن مادر و جنین نیز پیشگیری میکند. در بدن مادر حدود نیمی از بیوتین مصرفی پیش از دفع به صورت مابولیزه تبدیل به بیسنوربیوتین و بیوتین سولفوکسید میشوند. این مورد هم در مصرف بیوتین خوراکی و هم تزریق آن به صورت وریدی یکسان است. در صورتیکه با انجام آزمایشات کمبود بیوتین تشخیص داده نشده باشد؛ مصرف مکمل آن لزومی ندارد. 

خرید آمپول بیوتین و بپانتن

برای خرید آمپول بیوتین و بپانتن بهتر است به مراکز معتبر و داروخانه‌ها مراجعه نمایید. با خرید آمپول بیوتین و بپانتن از مراکز غیر رسمی ممکن است داروی تاریخ مصرف گذشته و یا غیر اصلی به شما فروخته شود.

خرید امپول بیوتین بپانتن

برای جلوگیری از بروز این مشکلات شما میتوانید آمپول بیوتین و بپانتین را به صورت مستقیم از فروشگاه اینترنتی خریداری نمایید. برای کسب اطلاع از قیمت آمپول بیوتین و بپانتن به صفحه محصول مراجعه فرمایید.

 تماس جهت مشاوره رایگان سفارش آمپول بیوتین بپانتین: 09308500559

تداخلات دارویی آمپول بیوتین و بپانتن

برای پیشگیری از بروز عوارض و مشکلات و همچنین عدم تاثیرگذاری کافی؛ توصیه میکنیم در دوره مصرف آمپول بیوتین و بپانتن مصرف داروها و مواد غذایی زیر را متوقف نموده و یا به توصیه پزشکتان به تعویق بیاندازید.

 • داروهای ضد تشنج با القا کننده قوی CYP3A4 (فنوباربیتال)
 • اعتیاد به اتانول (الکل)
 • آویدین رژیمی
 • گلیکوپروتئین موجود در سفیده تخم مرغ خام

مصرف یک دوره یک ساله از این داروها میتواند باعث کاهش شدید بیوتین و بپانتن در بدن شود:

 • آلکالوئید بلادونا
 • فنی توئین
 • ارگوتامین
 • پریمیدون
 • آتروپین
 • کاربامازپین
 • هیوسیامین
 • اسکوپولامین

عوارض آمپول بیوتین و بپانتن

مصرف این دارو بهتر است به تجویز پزشک و زیر نظر او انجام شود. در این صورت نیازی نیست نگران عوارض جانبی آن باشید. در صورت استفاده خودسرانه این دو آمپول ممکن است عوارض جانبی زیر مشاهده شود:

 • مصرف بیش از اندازه بیوتین و بپانتن در زنان باردار میتواند موجب سقط جنین شود.
 • اسهال
 • درد معده و مشکلات گوارشی
 • تغییر سطح گلوکز
 • اختلال در نتیجه آزمایش
 • حالت تهوع
 • واکنش‌های آلرژیک مثل کهیر
 • واکنش آلرژیک در محل تزریق
 • تکرر ادرار
 • تعریق بیش از حد

استفاده از این آمپول به خصوص برای زنان باردار؛ بیماران قلبی و عروقی؛ فشار خون؛ قند خون؛ حساسیت پوستی باید با احتیاط و مشورت پزشک انجام شود.

قیمت آمپول بیوتین و بپانتن حارجی 

بیوتین یا ویتامین H یکی از ویتامین‌های مهم برای مو به حساب میاید. این آمپول به عنوان یک مکمل غذایی برای درمان مشکلات ریزش مو و شکنندگی ناخن؛ نوروپاتی محیطی؛ درمان برخی از عفونت‌ها و بهبود کلسترول بالا تجویز میشود. همچنین این دارو در دوران بارداری؛ همودیالیز و دیالیز صفاقی نیز برای پیشگیری از کمبود بیوتین در بدن مورد استفاده قرار میگیرد. به علاوه به این علت که بیوتین پروئتین اصلی تشکیل دهنده مو؛ پوست و ناخن است. در بسیاری از محصولات آرایشی و بهداشتی از آن استفاده میشود.

آمپول بیوتین بپانتن خارجی قیمت

بپانتن یا ویتامین B5 نیز یکی دیگر از ویتامین‌های مهم در بدن است. که علاوه بر پیشگیری از ریزش مو و کمک به تقویت آن، در عملکرد سیستم عصبی بدن و فعالیت بهتر مغز نیز نقش دارد. مصرف بیوتین و بپانتن به صورت قرص یا آمپول میتواند با تامین بیوتین و بپانتن کافی به سلامت پوست؛ مو؛ ناخن و.... شما کمک نماید. برای کسب اطلاع از قیمت آمپول بیوتین و بپانتن خارجی شرکت بایر میتوانید به لینک خرید محصول مراجعه فرمایید. لازم به ذکر است قیمت آمپول بیوتین و بپانتن خارجی از نوع ایرانی آن گران تر است.

 تماس جهت مشاوره رایگان سفارش آمپول بیوتین بپانتین: 09308500559

آدرس

تهران، فلکه دوم صادقیه،

ساعت کاری
 • شنبه تا چهارشنبه
  17 تا 8
 • پنج شنیه
  12 تا 8
 • جمعه
  تعطیل
تماس با ما