Evanmarket.ir

91030762 021 phone1.png

2023 All rights reserved. Designed by EvanMarket Team.

 

خرید داروی اپدیوو

داروی اپدیوو (نیولوماب) در درمان چه سرطان هایی استفاده می شود؟

داروی اپدیوو opdivo یک آنتی بادی مونوکلونال است که در درمان برخی از انواع سرطان گسترش یافته مانند روده، کلیه، کبد، و ریه استفاده می­شود. این دارو که به شکل آمپول بوده و به روش تزریق به ورید مورد استفاده و تجویز قرار گرفته است .

خرید داروی اپدیوو

تماس جهت مشاوره آنلاین  

اشکال داروی opdivo 

آمپول اپدیوو : محلول تزریق وریدی با دوز 1200 میلی­گرم در 20 میلی لیتر، 800 میلی­گرم در 14 میلی لیتر opdivo 100

نحوه درمان و مصرف داروی اپدیوو(نیولوماب)

دوز و نحوه مصرف آمپول اپدیوو (نیولوماب) متناسب با شرایط بیماری هر فرد و توسط پزشک معالج او تعیین می­گردد. لذا پیش و پس از استفاده از این دارو، راهنمای مصرف دارو که دکتر داروساز به شما می­دهد را مطالعه نمایید. در صورت وجود پرسش یا ابهام در نحوه مصرف اپدیوو، با پزشک معالج یا دکتر داروساز مشورت کنید.نحوه استفاده از این دارو به صورت تزریق وریدی می­باشد. مدت زمان تزریق در حدود 30 دقیقه و هر 2 الی 4 هفته یک بار است.

به دلیل احتمال واکنش بیمار به امپول اپدیوو، در صورت بروز علائمی مانند تب و لرز، سرگیجه یا غش، سریعاً پزشک یا پرستار را مطلع نمایید.

در صورت بروز عوارض جانبی جدی، ممکن است پزشک معالج، مصرف این دارو را متوقف و کورتیکواستروئیدها مانند پردنیزولون و یا متیل پردنیزولون را تجویز نماید.

جهت بهره­مندی از حداکثر میزان اثربخشی داروی اپدیوو، تزریق آن را طبق برنامه­ ریزی و منظم انجام دهید.

تماس جهت مشاوره آنلاین  

عوارض جانبی داروی opdivo (نیولوماب)

هر دارو در کنار مزایا و ویژگی­های مفیدش، ممکن است دارای عوارض جانبی نیز باشد؛ لذا پزشک شما با هدف بهبود بیماری فعلی شما این دارو را تجویز نموده و برای کسب نتیجه­ بهتر از آن، می­بایست تحت نظر پزشک خود باشید و دارو را طبق دستورالعملی که به شما داده شده است، مصرف نمایید.

در صورت بروز عوارض داروی opdivo، فوراً مشکل ایجاد شده را با پزشک معالج خود در میان بگذارید.

قیمت داروی اپدیوو در ایران

تماس جهت مشاوره آنلاین  

عوارض داروی اپدیوو :

 •  تشنج
 •  سردرد
 •  بیماری­های کلیوی مانند ادرار صورتی یا خونی، تغییر در مقدار ادرار، سوزش یا درد در هنگام ادرار
 •  بیماری­های کبدی مانند زردی پوست و چشم، درد شکم و معده، ادرار تیره
 •  سرفه
 •  اسهال به همراه خون یا مخاط
 •  زخم دهان و گلو
 •  بروز درد معده و شکم
 •  سر درد شدید
 •  ضعف بدن
 •  گزگز یا بی­حسی پاها و بازوها
 •  درد، تورم و قرمزی در پاها و دست­ها
 •  کبودی و خونریزی آسان
 •  عدم تعادل و هماهنگی اندام­ها
 •  تغییرات بینایی مانند درد و قرمزی چشم و حساسیت به نور
 •  بروز علائم عفونت مانند تب و لرز و گلودرد

اپدیوو می­تواند موجب تغییرات هورمونی و بروز علائمی مانند تغییرات وزنی، حساسیت به دما، تغییرات روانی، تغییرات ضربان قلب و خستگی شدید شود.

در صورت بروز عوارض جانبی بسیار جدی، سریعاً با مراکز فوریت پزشکی تماس بگیرید.

تماس جهت مشاوره آنلاین  

عوارض جانبی بسیار جدی:

 •  درد قفسه سینه
 •  دشواری در تنفس
 •  واکنش­های آلرژیک (حساسیت) مانند عوارض پوستی، خارش و تورم دهان و گلو، سرگیجه و تنگی نفس

عوارض جانبی ذکر شده، تمامی علائم و عوارضی که ممکن است در اثر مصرف آمپول opdivo ایجاد شود را شامل نمی­شود. در صورت بروز هر گونه علامت جدید در اثر مصرف این دارو، به پزشک معالج خود مراجعه نمایید.

موارد احتیاطی و منع مصرف نیولوماب

با توجه به وجود اجزای غیرفعال در هر دارو، لازم است که در صورت حساسیت به داروی اپدیوو و یا داشتن انواع دیگری از آلرژی­ها و مصرف انواع داروهای شیمیایی و گیاهی (با نسخه و بدون نسخه) را به پزشک معالج یا دکتر داروساز اطلاع دهید. بدون اطلاع و دستور پزشک، مصرف داروهای خود را کم و زیاد یا قطع نکنید.

پیش از مصرف این دارو، سوابق پزشکی خود را مانند پیوند سلول بنیادی و یا پیوند اعضا را به پزشک خود اطلاع دهید.

تماس جهت مشاوره آنلاین  

آمپول اپدیوو نیولوماب

با توجه به تأثیر دارو اپدیوو در کاهش توانایی سیستم ایمنی بدن، می­بایست پیش از جراحی توسط پزشک یا دندانپزشک، مصرف این دارو و سایر داروهای گیاهی و شیمیایی، با نسخه و بدون نسخه را به آنها اطلاع دهید.

با توجه به مضر و آسیب ­زا بودن آمپول opdivo برای جنین، بارداری در حین مصرف این دارو، ممنوع بوده و در صورت باردار بودن پیش از مصرف این دارو و یا باردار شدن حین مصرف آن، موضوع را به پزشک خود اطلاع دهید. لازم است افرادی که این دارو را مصرف می­کنند، در حین و پنج ماه پس از قطع مصرف آن، مراقبت­های بهداشتی برای جلوگیری از بارداری را انجام دهند. در صورت وقوع بارداری در خود یا شریک جنسی­ خود، موضوع را فوراً با پزشک معالج خود در میان بگذارید.

با توجه به اینکه هنوز ورود این دارو به شیر مادر، مشخص نشده است، لذا به دلیل خطرات این دارو برای نوزاد، در حین مصرف دارو و تا پنج ماه پس از قطع مصرف داروی اپدیوو، از شیردهی به نوزاد خودداری نمایید و پیش از شروع به شیردهی، با پزشک معالج خود مشورت کنید.

تماس جهت مشاوره آنلاین  

تداخلات دارویی opdivo اپدیوو

تداخلات دارویی می­توانند عوارض جبران ناپذیری را به همراه داشته باشند یا از میزان اثرگذاری دارو بکاهند و یا احتمال بروز عوارض جانبی را افزایش دهند. لذا باید نام و نحوه­ی مصرف تمامی داروهای خود را اعم از گیاهی و شیمیایی و با نسخه و بدون نسخه را به پزشک معالج یا دکتر داروساز اطلاع دهید. بدون اجازه پزشک، مصرف هیچ کدام از داروهای خود را قطع و یا کم و زیاد نکنید و دوزهای آنها را تغییر ندهید.

مصرف بیش از اندازه دارو

مصرف بیش از اندازه داروی اپدیوو می­تواند موجب بروز غش و تنگی نفس شود. لذا در صورت بروز این علائم، سریعاً با مراکز فوریت پزشکی (اورژانس) تماس بگیرید.

با انجام منظم آزمایش­های پزشکی مانند بررسی عملکرد تیروئید، کبد، کلیه و قند خون بیماری را خود را مورد ارزیابی قرار دهید و با این کار، سرعت بهبود را افزایش داده و احتمال بروز عوارض جانبی را کاهش دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر با پزشک معالج خود، صحبت نمایید.

تماس جهت مشاوره آنلاین  

فراموش کردن مصرف دارو

مصرف دقیق و برنامه­ریزی شده امپول opdivo، بسیار مهم است. لذا در صورت فراموش کردن مصرف آن، سریعاً موضوع را به پزشک معالج یا دکتر داروساز اطلاع دهید و یک برنامه مصرف جدید، دریافت نمایید.

نحوه نگهداری داروی اپدیوو

داروی اپدیوو فقط در مراکز درمانی مانند کلینیک­ها و بیمارستان قابل نگهداری است و امکان نگهداری آن در منزل وجود ندارد.

آدرس

تهران، فلکه دوم صادقیه،

ساعت کاری
 • شنبه تا چهارشنبه
  17 تا 8
 • پنج شنیه
  12 تا 8
 • جمعه
  تعطیل
تماس با ما